|

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer

sed diam nonummy nibh euismod tincidunt sed diam nonummy nibh

  • pl
  • en

Biuro Promocji i Projektów Politechniki Lubelskiej

ul. Nadbystrzycka 38H

20-618 Lublin

 

e-mail: bpip@pollub.pl

 

 

KIEROWNIK BIURA PROMOCJI I PROJEKTÓW

Mgr Anna Michalska
e-mail: a.michalska@pollub.pl,
tel. 81/538 45 79


 

 

 

OBSZAR PROJEKTY

PRACOWNICY:

OBSZAR PROMOCJA

PRACOWNICY:

 

Mgr Magdalena Kuś,
e-mail: m.kus@pollub.pl,
tel. 81/538 46 52


 

Mgr inż. Jakub Krzysiak,
e-mail: j.krzysiak@pollub.pl,
tel. 81/538 46 23

 

Mgr Emilia Giergielewicz,
e-mail:e.giergielewicz@pollub.pl,
tel. 81/538 47 50

 

Mgr Sylwia Szewczuk
e-mail: s.szewczuk@pollub.pl,
tel. 81/538 47 67

 

 

 

Mgr Magdalena Palka,
e-mail: m.palka@pollub.pl,
tel. 81/538 47 21

 

 

Grzegorz Samorek
e-mail: g.samorek@pollub.pl
tel. 81/538 47 61 

 

 

 

mgr inż. Renata Jabłońska-Kalinowska
e-mail: r.jablonska@pollub.pl
tel. 81/538 46 41


 


Tomasz Maślona 

e-mail:
tel. 81/538 46 23


 

mgr inż. Róża Dzierżak
e-mail:r.dzierzak@pollub.pl
tel. 


 

Mapa kampusu Politechniki Lubelskiej